Nebankovní půjčky? Možná výhodnější, než si myslíte!

V tíživé finanční situaci je vidina rychlé půjčky doslova světlem na konci tunelu. Je však lepší zažádat o půjčku ve svojí bance nebo se poohlédnout v nebankovním sektoru? Pojďme si společně přiblížit tu druhou možnost, která může žádost o půjčku mnohdy nejenom urychlit, ale hlavně ulehčit. Nebankovní půjčku totiž mnohdy sjednáme snáze, rychleji a bez zbytečného papírování.

Půjčka do pár minut a s pohodlí domova

Takto sjednat půjčku vám asi spousta bank jen tak neumožní, přitom v nebankovních společností se s tímto řešením setkáte poměrně často. Obvykle nemusíte ztrácet čas s vyřizováním půjčky osobně, vše stačí vyřídit v pohodlí domova za pár minut. K sjednání půjčky vám tak často bude stačit připojení k internetu a chvilka volného času. Nejvýhodnější půjčku pomohu najít nezávislé internetové srovnávače a kalkulačky, které dokáží na základě vstupních informací a parametrů najít tu nejvýhodnější variantu.

stavba domu

Půjčka se sjednává pomocí online formuláře, kde stačí navolit požadovanou částku, dobu splatnosti, vyplnit osobní údaje a přiložit potřebné dokumenty. Pak už stačí obvykle počkat několik málo minut ke kladnému vyřízení nebo zamítnutí žádosti. Obvykle tento proces nezabere více než pár minut.

Benevolentnější podmínky pro každého

Nebankovní společnosti nabízejí produkty, které jsou dostupné téměř pro každého. Americkou hypotéku bez registru tak uvítají hlavně ti žadatelé, kterým byl v bance úvěr zamítnut z důvodu negativního záznamu v registru dlužníků.

plánování výstavby

V životě každého z nás může nastat situace, kdy nebudeme schopni z nějakého důvodu dostát svým závazkům. Pokud jsme v minulosti něčemu podobnému museli čelit, s největší pravděpodobností se budeme potýkat s negativním záznamem v registru dlužníků. Jenže právě ten drtivá většina bank prověřuje jako první a tak se v takovém případě můžete s půjčkou rozloučit.