Vsadit na jistotu?

Potřebujete sehnat finance, ale bohužel u vaší banky to nevyšlo? Jak se tady tohle může stát? A co tedy dělat v takové situaci.

Dneska získat hypotéku není žádný lehký úkol. Jaké kritéria musíte splnit, aby vám v bance hypotéku schválili. Budete se možná divit, ale důležitou roli pro získání financí může být věk žadatele. Hranice je od 18 let (nebo taky aktivní věk). Tak že pokud přemýšlíte o hypotéce v důchodovém věku, je vaše šance na schválení není moc velká. Spodní hranice pro hypotéku je 67 let. Taky hodně záleží o výši splátky.

hypotéka

Velkou roli taky hraje příjem žadatele. Banka prověří vaše příjmy, aby byla jistá, že jste vůbec měsíční splátku na hypotéku zaplatit. Taky počítejte s tím, že budou prověřovat vaši bonitu. Takže se banka bude ohlížet po záznamech v registrech a taky kontrolovat zda máte ještě další půjčky, které splácíte. Protože přeci jen pokud máte více půjček a k tomu si chcete ještě půjčit hypotéku, tak banka se obává, že nebudete moci schopni splácet všechny půjčky a tak by jste se dostali do tíživých problémů, s kterých je cesta trnitá. Kritéria pro získání hypotéky je spousty a všechny si můžete najít na internetu nebo u svého finanční poradce.

hypotéka

A co když tedy hypotéku od banky nedostanu. Je nějaká šance jak získat finance? Ano určitě je. Ale spousta lidí se jí chce vyhnout a ani neví proč. Když budete pečlivý a vše dodržovat tak jak máte a všechno splácet v čas, tak se nemusíte vůbec ničeho obávat. Ale tohle platí u všech půjček, které máte. Zkuste se obrátit na Nebankovní hypotéky Plzeň Nebankovnihypoteka. Jejich kritéria jsou podobné k těm bankovním, ale mají spousty výhod.

Například vás nekontrolují v registru dlužníků, taky nemusíte dokazovat svůj příjem. Takže se nemusíte vůbec obávat a je větší pravděpodobnost že zde u nebankovní instituce na svou hypotéku dosáhnete.