Dopřát si pobyt na čerstvém vzduchu


Pro příjemný pobyt na vlastní zahradě si můžeme udělat venku solidní zázemí. Tak budete mít jistotu, že vám nic nezkazí například plánovanou zahradní oslavu.

Jednou z možností, jak si pořídit do zahrady něco pěkného a taky praktického, je pořídit si zahradní altán. Ten se většinou dělá ze dřeva. Je to přírodní materiál, který se dobře sladí se svým okolím, je dostupný, snadno opracovatelný, dobře vypadá a když se ošetří, tak i dlouho vydrží.

Zahradní altán je také skvělým místem, kde můžete v klidu relaxovat a přemýšlet. Altán určitě využijí i děti a vy budete mít jistotu, že si hrají na bezpečném místě.

Obstarat si zahradní altán pergoly-trutnov.cz je tak jednoduché, že to zvládnete z pohodlí domova a jen se budete těšit, až u vás zazvoní kurýr se zásilkou.

altán1

Na stránkách firmy si vyberete model altánu, který vám vyhovuje vzhledem a rozměrově. Všechny zahradní stavby jsou vyrobené z kvalitního horského smrku. Jeho dřevo je husté a trvanlivé. Všechny kusy jsou kvalitně a přesně na míru opracované s kvalitní povrchovou úpravou.

Celý altán dostanete domů během pár dnů od objednání jako stavebnici a k tomu také jednoduchý návod, podle kterého si za několik hodin můžete stavebnici sestavit, a ještě si u toho užijete zábavu. Některé kusy stavebnice jsou rozměrově i váhou trochu větší, a proto se při sestavování určitě bude hodit i pomocník.

altán

Všechny díly altánu jsou k sobě spojeny kvalitním spojovacím materiálem z nerezu. Nemusíte si dělat starosti, jaký druh spojovacího materiálu budete potřebovat. Vše, co ke kompletaci altánu potřebujete, najdete v dodané zásilce.

Také si ušetříte starost s ochranou dřeva. To je už od výrobce stavebnice ošetřeno tlakovou impregnací, která je šetrná k životnímu prostředí a zdravotně nezávadná. Na vás tedy jen zůstane natřít si altán některou z moderních tónovacích barev de vlastního vkusu.