Proč si najmout stěhovací služby


a ad>

Jaké důvody nás vedou k tomu investovat své úspory do stěhovací firmy, namísto abychom za stěhování ušetřili?

Fyzická dřina – stěhovací firmy si najímáme hlavně proto, abychom se fyzicky nepředřeli. Přemístit pár věcí v krabicích do přízemního bytu ze zavazadlového prostoru vašeho auta je snadné, ale když je ve hře nábytek a velké spotřebiče, je to něco jiného. Stěhováci mají těžce vydělané peníze a patrně se nenajde snad nikdo, kdo by jim jejich výdělek záviděl. A kdo se domnívá, že je to práce pro každého, a že se u ní nemusí přemýšlet, měl by si to někdy alespoň na pár týdnů vyzkoušet.

krabice na stěhování

Páté patro bez výtahu – stěhovali jste se někdy do pátého patra bez výtahu? Pokud ne, tak si stěží dovedete představit, jak namáhavé to je, a kolik sil vám to sebere. Nemusíte ani přenášet těžkou chladničku nebo pračku, a přesto to můžete odstonat. Pět pater vyjít pěšky je samo o sobě náročné, natož pak s dvanáctikilovými krabicemi plnými věcí. Kdo je trénovaný, pro toho to představuje pouze tréninkovou dávku, ale kdo na něco podobného není zvyklý, může skončit i s úrazem v nemocnici.

krabice a lepicí pásky

Letní vedro – ještě horší, než páté patro bez výtahu, jsou letní tropy. Stěhovací služby extra-services.cz v takové chvíli spíše připomínají otrocké galejníky, kteří dřeli do úmoru. V letním vedru byste se stěhovat raději neměli vůbec, ale když se nedá nic dělat a přestěhovat se musíte, například kvůli výpovědi z pronajatého bytu, termín je pro vás závazný. Vychází-li stěhování na léto, raději to přenechejte specialistům, kteří jsou na tuto práci připraveni jak fyzicky, tak i po stránce psychické odolnosti.

Zimní klouzačka – opakem letních veder jsou zimní klouzající chodníky. Stačí jediný pád před domem s břemenem v ruce a máte zlomenou nohu nebo dokonce pánev a páteř, a co se bude dít dál, si jistě domyslíte. Někdy nepomůže ani posypový materiál, protože něco jiného je opatrné našlapování po kluzkém terénu, kdy vidíte před sebe a pod sebe, a odlišné to je ve chvíli, kdy nesete velkou krabici a vidíte jen na vzdálenější horizont.