Skříně na míru se hodí do každého bytu

Když se byt začne pomalu měnit na skladiště věcí

Lidé, žijící např. v rozvojových zemích, mají svým způsobem život jednodušší, nevlastní tolik věcí a nemusí se o ně také starat. Mají jen základní oblečení, a někdy ani to ne, žijí v chatrčích a jejich hlavní starostí je příjem potravy. Když se rozhlédnete kolem sebe ve svém bytě, možná si uvědomíte, jak pracné je mít o svých věcech přehled, pokud je máte na několika místech. Musíte si zapamatovat, že čepíce a bundy skladujete v předsíni, sportovní potřeby v úložném prostoru postele a trička a kalhoty najdete ve skříni v ložnici. Někdy však ztratíte přehled a např. při balení věcí na dovolenou pobíháte zmateně sem a tam a hledáte kufr, potápěčské brýle, plavky, šortky, boty do vody atd. Nebylo by lepší mít všechny předměty na jednom místě?

skříně na míru

Skříně na míru v Praze a kdekoli jinde jsou ideální řešení, jak to udělat. Přepažíte jen část místnosti nebo celou stěnu, podle toho, kam se rozhodnete skříň umístit. Vestavby se většinou staví tak, aby využily prostor od podlahy až ke stropu, což je nejen velmi efektivní, ale také vzhledově přijatelnější. Na rozdíl od klasického nábytku pak nemusíte řešit volný zbytkový prostor nad skříní, který je zcela nevyužitý, a je vhodný leda tak pro umístění pokojových rostlin.

interiér bytu

Skříně na míru dnes poskytují velmi široké možnosti, co se týče dekoru posuvných dveří. Tím se významně liší od klasického nábytku, poměrně běžně se dveře koncipují jako projevy moderního umění, s prvky impresionismu, kombinuje se fotografie s kresbou, s geometrickými obrazci a vzory, využívá se pestrých barev v mnoha odstínech. Umožňuje to potisk deskového lamina, které se k výrobě dveří používá.

Značnou výhodou je kromě úložného prostoru skříní právě jejich vzhled, velmi snadno je sladíte s jakýmkoli interiérem, mohou být dominantním prvkem v domácnosti, ale také naopak velice nenápadné, pokud dáte přednost jen jednoduchému stylu v jedné barvě.