Už nemusíte jen snít o novém bydlení …

Vážně už nemusíte jen snít o novém a zajímavém řešení vašeho bydlení, stačí, když nám zavoláte a domluvíte si schůzku s jedním z našich bytových architektů Praha. Jsme tu pro vás a měníme vaše sny ve skutečnost.

Rádi se přijedeme podívat k vám domů a zmapujeme prostředí, kde bydlíte a pozorně vyslechneme vaše náměty, připomínky, ba i vaše sny, jak by bydlení mělo vypadat podle vašich představ, a to vše zkompletujeme díky našim profesionálům, a to k vaší celkové spokojenosti!

nové bydlení

Chápeme, že ne všichni klienti mají dostatečnou představivost a pouze si nové bydlení naplánují, ale ne vždy domyslí potřebné detaily a maličkosti, které právě dělají z obyčejného bydlení útulný a přívětivý domov. Ale od toho je tu naše společnost, která pro vás připraví díky našim návrhům zcela nový a snový bytový interiér se zajímavým doplňky, ale který bude navíc samozřejmě i plně funkční. Zajímají nás i vaše hobby, jaké koníčky provozují vaše děti, váš partner, a to proto, že je potřeba řešit i úložné prostory, kterých není nikdy dost. A jestliže jste například sportovně založená rodina, pak budete potřebovat rafinovaně poskládat a uschovat spoustu sportovních náčiní a potřeb.

spprtovní potřeby

Myslíme za vás, ale jen proto, abychom vám ulehčili vaši starost, jak se postavit ke změně nového designového interiéru.

Vytvoříme pro vás naprosto přesnou a dokonalou 3D vizualizaci, díky které si budete moci váš domov představit dříve, než vůbec dojde k jeho rekonstrukci. Natolik je vizualizace věrným obrazem! Budete mít tak zcela reálnou představu se vším všudy – s novým vybavením, doplňky, druhů materiálu spolu s řešením barev a konečného stylu.

Spolupracujeme s vámi jak na návrhu části bytu či celé rekonstrukce ať se jedná o bytovou jednotku či rodinný dům. Stejně tak umíme navrhnout i exteriér objektu, který velmi úzce souvisí s interiérem, a tyto dvě veličiny dokážeme rafinovaně propojit.