Vaším originálním návrhům se meze nekladou

Nadčasový design, precizně propracované dřevo, elegance, výjimečnost, originalita. Toto všechno a ne-li více nám přináší Roman Berčák s jeho šikovností a umem ostříleného umělce. Dokáže z kousku dřeva vyrobit umělecký předmět, který bude zdobit naše zápěstí. Jeho šikovné ruce umožní vyrobit hodinky podle přání a vkusu zákazníka. Přistupuje k jednotlivým objednávkám individuálně a jelikož ho práce moc baví, věřte, že do toho dává kus sebe.

srdce ze dreva

Co cítíte, když jdete lesem? Cítíte tu volnost a pohodu? Nyní můžete mít kousek lesa stále u sebe. Nejen, že je produkt nádherný, ale pro každého z nás bude symbolizovat https://cs.glosbe.com/cs/sk/symbolizovat něco jiného.

Tyto české dřevěné hodinky Robswood jsou skvělým dárkem pro milovanou osobu, dárek k maturitě či složení úspěšné zkoušky. Úžasný svatební dar. Při jakékoliv příležitosti se tento věcný dar hodí. Ukazuje a dokazuje vděčnost, lásku, podporu. Komunikace se zákazníkem je zde klíčová. Roman vyzpovídá každého zájemce kvůli materiálu a barvy ciferníku až po barvu řemínku. Musí znát veškeré detaily, abyste s výrobkem byli 100 % spokojení. Pokud je zde ale kupovaný produkt jako dar a nejste si jisti, jak by se dárek líbil nejvíce, má tu pro Vás připravené poukázky na zakázkovou výrobu již od 3.600, -Kč. Poukázka ale není jen tak ledajaká. Je vyrobena na krásném dřevě, aby i samotná poukázka byla dar, který potěší oko i srdce.

darek s masli

Mnoho kladných hodnocení zákazníků, které najdete na internetu nebo i na Romanovo stránce Vás dokáží přesvědčit, že nebudete litovat. Hodinky, které má Roman již vyhotovené Vám můžou dodat inspiraci ke svému vlastnímu projektu ke zhotovení anebo se Vám tolik zalíbí, že si objednáte zrovna je. Fotky produktů jsou velice kvalitní jako kdybyste je zrovna měli před s sebou. Podívejte se sami. Ruční práce je vždy tou nejlepší volbou. Každý člověk je originál, ukažte to i svým doplňkem a vystupte z davu.