S tažným zařízením na VW Touran na dovolenou po České republice

Důvodů, proč si pořídit tažné zařízení na VW Touran, je celá řada. Mohli bychom zmínit kupříkladu logistické operace, nezávislé na externích firmách a přepravních společnostech, což se týká vyklízení bytů a stěhování, nákupů, převážení věcí z bytu na chalupu a opačně a další záležitosti spojené s převážením různých břemen, co se nevejdou do zavazadlového prostoru vozidla.

město Tábor

Mít k dispozici kouli za autem, je krok k vlastní nezávislosti i na dovolených. A někteří z vás možná zjišťují, že v současné „covidové“ době je snazší a méně stresující trávit volné dny v naší zemi, aniž byste se museli někde prokazovat, že jste k trávení volných dnů vůbec způsobilí. Jedním z příkladů může být pronajatý obytný karavan nebo putování po řekách s vlastním vodáckým vybavením, s pobytem na nouzových vodáckých tábořištích, která jsou nesmírně benevolentní. Některé z nich může obsadit jen vaše parta a s cizími lidmi se v podstatě na dovolené vůbec nemusíte potkat.

Česká republika

Jediné, co k tomu potřebujete, je skutečně ta koule za autem. Pohodlně připojíte přívěs, vozík, nosič jízdních kol, vlastně cokoli, co lze buď vlastnit, nebo pronajmout. Pronájmy karavanů a přívěsů jsou dnes naprosto běžné, pouze si je musíte rezervovat včas.

A kam se vydat za hranice všednosti, abyste si opravdu odpočinuli, nestrádali nějakými omezeními a užívali si okolní přírody?

Vyhýbejte se přelidněným místům, turisticky vyzdvihovaným v různých průvodcích, jako jsou např. zámek Hluboká nad Vltavou či hrad Karlštejn, zamiřte do míst méně známých, ale atraktivních. Doporučit bychom mohli oblast Slavkovského lesa, Domažlicko a Tachovsko, okolí řeky Úhlavy a Berounky, přírodní park Džbán, Plaskou pahorkatinu, střední Posázaví, Českou Sibiř a Českou Kanadu, Pelhřimovsko, Žďárské vrchy, Jizerské a Lužické hory, Šluknovský výběžek a město Varnsdorf anebo České Středohoří.