Vojenský letní dětský tábor je plný adrenalinu a sportu

Vymyslet dětem program na letní prázdniny je mnohdy oříšek. Pár dnů mohou strávit u babiček, což je fajn pomoct. Pár dnů zabere určitě nějaká společná rodinná dovolená nebo společné rodinné výlety. Co ale vymyslet dál?

Snad každé dítě miluje letní tábory.Problém se projeví většinou jen tehdy, jede-li dítě na tábor poprvé. To je totiž plné obav a strachu, protože jej čeká nová zkušenost. Nová zkušenost a nové zážitky sebou nesou obavy i pro dospělého člověka, co teprve pro malé děti. Buďte si ale jistí, že jakmile se vrátí, budou chtít jet zaručeně znova.

bojová hra

Pokud je vaše dítě sportovně založené a patří mezi milovníky vojáků a všeho okolo nich, pak je pro ně ideální právě vojenský letní dětský tábor. Ten je založený zejména na paintballových hrách, během kterých jsou děti na stopě protivníkovi. Čeká je plno akce, adrenalinu a pohybu. Samozřejmě je čeká také spousta koupání, výletů, soutěží, sportovních aktivit a táboráků. Děti si tak užijí prostě to, co ke každému táboru neodmyslitelně patří.

Jednotlivé turnusy jsou tematicky zaměřené

Hra Star Wars –miluje vaše dítě hru Star Wars? Pak je tento turnus vhodný právě pro něj. Na táboře se tak stanou legendárním hrdinou bojujícím ve vesmírných bitvách. Zažije neuvěřitelné množství dobrodružství.

Hra Battlefield I. –tato počítačová hra je u kluků velmi oblíbená. Na vlastní kůži si tak vyzkouší zákopové boje z období první světové války, vyzkouší si boj v roli tankisty, pilota, člena řadové či speciální jednotky.

Hra Call of Duty WWII –tentokrát se děti přesunou do období druhé světové války. Zažijí tak spoustu nebezpečných bojových situací a získají nezapomenutelné zážitky. Jednotlivé mise probíhají jak ve dne, tak v noci, což je pro děti neuvěřitelný zážitek.

paintballová pistole

Hra Commandos –opět se bude jednat o světovou válku probíhající tentokrát v Normandii a ve střední Evropě. Děti tak budou čekat operace v utajení a boje na frontách.

Z uvedeného vyplývá, že si děti vyzkouší počítačovou hru v reálu, zároveň se však přiučí něco z historie. Věřte, že to pro ně bude opravdu velmi silný zážitek.